MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12408249
nr 1240 8249
Sekretär
bemålad, 1800-tal, längd. 9, djup: 45 cm, höjd: 106 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 11 mars 2019
kl 19:24:25
300 kr
2.400 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)